Wyprawy kajakowe i canoe

Słońce i woda to wspaniała przygoda, a co sprawi, że będzie jeszcze lepsza?
Kiedy będzie to wyprawa kajakowa dla Twojej firmy!

Wycieczka szlakiem wodnym.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje, które chcą, aby ich pracownicy zintegrowali się podczas wspólnego wyjazdu. Spływ kajakowy wymaga od uczestników współpracy. W zależności od tego na jak długi kajak się zdecydujemy, tym więcej osób musi się zgrać.  Najpopularniejszymi  są  te  dwuosobowe,  ale  to  wystarczy,  aby  się  ze  sobą  zżyć. Wbrew pozorom, utrzymanie się na wodzie nie  zależy  tylko  od  tego  czy  będzie  się  równo  wiosłować.  Poza  tym  trzeba  wspólnie  ustalić  jak i gdzie zatrzymać się na przerwę, kto  i  kiedy  może  nieco  odpocząć  od  wiosłowania, a przede wszystkim w czyim plecaku znajdzie się prowiant 😉 Wyprawa na kajaki wymaga pełnego zaangażowania – trzeba zaplanować w jaki sposób się ubrać, aby nie przemoknąć. Podjąć decyzję czy zabrać ze sobą telefon i mieć kontakt z grupą, ale i ryzyko, że zostanie on zamoczony, czy zostawić go w bazie i wiedzieć, że nie możemy się od nikogo odłączyć?

 

Wyprawy kajakowe dla firm sprawdzą się wszędzie, gdzie pracują osoby lubiące aktywność fizyczną i nie bojące się tego, że mogą się pobrudzić  ( a  właściwie  pomoczyć ).   Dla   właścicieli  firm,  ważną   informacją  będzie   fakt,  że   jest  to   jeden  z  najtańszych  sportów – wynajęcie  kajaku  kosztuje  zdecydowanie  mniej  niż  zakup  butów  do  biegania,  które  jest  uważane, za najmniej kosztowny sport. Nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych umiejętności, nie potrzebna jest niesamowita kondycja fizyczna, a nawet, od uczestników, nie wymaga się umiejętności pływackich. Oczywiście obowiązkiem jest noszenie kamizelki ratunkowej, ale jeśli dla kogoś to zbyt mała ochrona to spokojnie – rzeki, w których urządza się spływy, zwykle nie są zbyt głębokie.

 

Widoki  z  perspektywy  rzeki  są  fascynująco  piękne.  Przepiękne  szlaki,  które  aż  kipią  zielenią,  spokój  i  cisza  prosto  z  natury to idealne połączenie, które gwarantuje niezwykły relaks. Wiadomo, że pracownik zrelaksowany to pracownik efektywny, więc pozwól nam zorganizować wyprawę kajakową dla Twojej firmy.