Rajdy samochodowe 4x4

Kurz, błoto, a może śnieg? Przestają być problemem, kiedy mamy do dyspozycji napęd na 4 koła i potężny silnik.

Poczuj moc pod prawą stopą!

Wielbiciele  adrenaliny,  którzy nie boją  się żadnych  wyzwań powinni  skorzystać z  naszej oferty  rajdów  samochodowych  4x4. Duży, terenowy  samochód z  potężnym  silnikiem, mocne  opony i  przejazdy  przez bagna,  podmokłe  łąki, torfowiska,  z których ciężko jest wyjechać. Ponadto strome zjazdy i podjazdy. To nie tylko sprawdzenie własnych umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Przekonacie się, w  jaki  sposób reagujecie  na  stresowe  sytuacje. Pobudzają Wasze kreatywne myślenie czy raczej wzbudzają falę złości? Tak czy inaczej  zawsze   obok  Was   będzie  profesjonalny  kierowca  off-roadowy. W  zależności   od Waszych   umiejętności,   będzie   pilotował i pomagał Wam wyjechać nawet z najgłębszej dziury lub poprowadzi samochód, a Wy, w roli pasażera, będziecie mogli poczuć się nieco bezpieczniej w trakcie takiej szalonej przejażdżki. A jeśli zakopiecie się w błocie to na pewno zaprosi Was do pomocy.

 

Organizacja rajdu  przez profesjonalistów  ma wiele zalet.  Przede wszystkim  nie musicie posiadać swojego własnego samochodu, nie potrzebujecie  doświadczenia,  bo  wszystkiego  Was  nauczą.  Nie  musicie  też  martwić  się  o  wyposażenie  samochodu  –  to  jest  na głowie  organizatora,  więc nie  trzeba planować  ile opon  zapasowych  zabrać,  jakich części  zapasowych  potrzebujecie, a poza tym, niezależnie od tego gdzie się wybierzecie, na pewno się nie zgubicie.

 

Na rajd 4x4 możesz zabrać każdego. Małżonka, teściową, znajomych, a nawet małe dzieci. Dzięki organizatorom, wszystko zostanie zorganizowane w taki sposób, że każdy będzie bezpieczny i dostanie takie atrakcje, jakich oczekuje. Off-road to aktywny wypoczynek, dzięki  któremu  możemy  zwiedzić  piękne,  polskie lasy  i góry, których  nie ma szans  zobaczyć przeciętny  turysta. Razem z nami odkryj niezwykłe połacie  dzikiej  zieleni, a jednocześnie  czuj się  bezpiecznie.  Zadbamy o to, aby  każdy wyjazd był atrakcyjny i odpowiednio zabezpieczony. Może właśnie w ten sposób rozpoczniesz nową pasję, dzięki której zyskasz wielu nowych przyjaciół i zwiedzisz niemal cały świat!