Przyjęcia rodzinne i imprezy dla dzieci

Chcesz w wyjątkowy sposób spędzić urodziny, rocznicę czy imieniny, ale nie masz czasu na organizację?

Zaskocz swoich najbliższych!

Wiemy, że uroczystości rodzinne są bardzo ważne. Niezależnie od tego czy jest to Pierwsza Komunia, Złote Gody, chrzest czy urodziny – wszyscy  chcemy spędzać je  w  gronie najbliższych.  Cieszcie się z ich obecności  w niczym niezmąconej  atmosferze, bez  stresu, który zawsze  towarzyszy   przygotowaniom.  Nasza  firma   z  przyjemnością   pomoże  Wam   zorganizować  uroczyste  przyjęcia  rodzinne. Zapewniamy, że dopasujemy menu i atrakcje do Waszych wymagań. Nie martwcie się, jeśli planujecie zaprosić dzieci. Zorganizujemy odpowiednie dla nich zabawy.

 

W  naszej ofercie  znajdziecie wiele  atrakcji do  wykorzystania podczas  rodzinnego przyjęcia,  które możemy  zorganizować w  formie pikniku, imprezy tematycznej lub w klasycznym stylu. Dla najmłodszych możemy zaoferować szeroki wybór dmuchańców, takich jak dmuchane zamki czy zjeżdżalnie, a także standardowych atrakcji, czyli malowanie twarzy, gry i zabawy z profesjonalnymi animatorami. Dla dorosłych możemy zorganizować przelot balonem, zabawne badanie wariografem, pokazy taneczne, podczas których możemy przeprowadzić krótką lekcję podstawowych kroków tanecznych lub wyprawy kajakowe. Dużą popularnością cieszy się też oferowana przez nas fotobudka, dzięki której zachowacie wspomnienia na dłużej – dzięki spersonalizowanym, oryginalnym zdjęciom, a także dzięki specjalnej księdze gości, która będzie składała się nie tylko z tradycyjnych notek, ale także ze zdjęć pokazujących osobę, która napisała dany wpis.

 

Organizacja przyjęć rodzinnych jest dla nas prawdziwą przyjemnością i sprawimy, że każdy z gości będzie się dobrze bawił. Dopilnujemy każdego  szczegółu,  tak abyście nie  musieli się nimi  przejmować. Niezależnie od tego  jaką macie wizję  postaramy się  ją  jak najlepiej zrealizować.  Jeśli  masz jakieś  pytania lub  wątpliwości to  skontaktuj się  z nami. Z przyjemnością  je rozwiejemy i dołożymy wszelkich starań, aby Twoje przyjęcie się udało!