Pokazy taneczne

Szukasz czegoś co uatrakcyjni Twoją imprezę? Bez muzyki i tańca się nie obędzie,
więc zatrudnij profesjonalistów, którzy podgrzeją atmosferę!

Daj się porwać tanecznej energii!

Niezależnie  od  tego  czy  planujesz  imprezę  firmową,  wesele,  jubileusz  czy  urodziny, jesteśmy przekonani, że nasza atrakcja w formie pokazu tańca z pewnością idealnie się wpasuje w klimat przyjęcia. Co oferujemy? Pokazy w stylu:

 

Salsa  kubańska  to  popularny  na  całym  świecie,  niezwykły taniec,  który swoją rytmiką i niezwykłą muzyką, sprawi, że nikt nie będzie w stanie usiedzieć w miejscu.

 

Tango  Argentino,  tango  pochodzące  z  Argentyny  charakteryzujące  się  improwizacją  i  niezwykłą  bliskością  tanecznych  partnerów. To taniec pełen seksapilu, który rozgrzeje każdego!

 

Burleska, przenieś swoją imprezę w klimat seksownego tańca, który powstał, aby parodiować poważne dzieła operowe. To zabawna forma tańca, która pokaże kobiety od subtelnie zmysłowej strony.

 

Taniec towarzyski – walc, fokstrot, cha-cha… To nie wszystko! Piękne stroje kobiet, przystojni mężczyźni i idealnie wyćwiczone ruchy, które  można   śmiało  nazwać  perfekcyjnymi.  W   tańcach  towarzyskich  dokładnie  widać   lata  treningów,   jakie  poświęcili  tancerze. Zainspirujcie się ich ruchami i spróbujcie je później odtworzyć.

 

Taniec   brzucha   –   ten   orientalny  taniec   przeniesie   Was  w  klimat   bliskiego   wschodu.  Piękne  tancerki  w  kolorowych  strojach, pobrzękujące cekiny i niezwykła muzyka...

 

Dancehall to gatunek muzyczny wywodzący się z Jamajki. Szybki, stosunkowo młody taniec spodoba się każdemu wielbicielowi reggae.

 

i wiele, wiele innych, a poza tym możemy także zorganizować przyspieszony kurs tańca dla każdego, kto będzie miał ochotę nauczyć się kilku podstawowych kroków z naszymi tancerzami.

Masz   jakieś   pytania?   Chcesz   nam   coś  zaproponować?   Skontaktuj   się   z  nami,   udzielimy   Ci   wszystkich  niezbędnych  informacji i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Z nami każdego porwie wir tańca!