Imprezy integracyjne

Chcesz podnieść efektywność pracowników? Na ludzi najlepiej działają pochwały.
W ramach nagrody za dobrą współpracę, zaproś ich na imprezę integracyjną.

Zbuduj dobrze zgrany zespół pracowników!

Zarówno  imprezy  motywacyjne  jak  i  te  integracyjne  są  bardzo  ważne,  aby  zbudować  dobrze  zgrany  zespół  pracowników,  który nie zawiedzie, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Czasami jest tak, że ludzie w pracy integrują się sami, ale to nie oznacza, że można sobie odpuścić organizowanie imprez i wyjazdów. Teambuilding tak naprawdę jest to pewnego rodzaju inwestycja w pracowników. Chociaż może im się wydawać, że wysyłamy ich na imprezę po to, aby się zrelaksowali, to tak naprawdę mamy jeszcze kilka innych, biznesowych celów.

 

Dzięki  takim  wyjazdom  tworzymy  dobry  wizerunek  firmy  nie tylko w oczach naszych pracowników. Ci zwykle opowiadają znajomym i rodzinie o tym, że ich szefostwo organizuje dla nich różne zabawy. Pracownicy, dzięki różnym aktywnościom, które przeprowadzimy podczas  takiej  imprezy,  staną  się  bardziej  komunikatywni,  co  usprawni  ich  pracę, a także mogą zacząć się identyfikować z firmą, co oznacza, ze jej rozwój stanie się ich celem. Przy okazji na pewno zintegrują się między sobą i atmosfera firmy znacząco na tym zyska.

 

Pamiętaj, że gdy taka impreza, integracja okaże się trafionym pomysłem to Twoi pracownicy będą jeszcze staranniej pracować na rzecz firmy, bo będą wiedzieli, że za dobre wyniki otrzymają nagrodę. Dobrym pomysłem jest wręczenie im praktycznych upominków, najlepiej takich, które znacząco ułatwią im pracę. Nadal myślisz, że to niepotrzebna inwestycja? Mamy nadzieję, że nie. Z pewnością zadajesz sobie teraz pytanie  „Jak  to  wszystko  zorganizować?”.  Zdajemy  sobie  sprawę  z  tego,  jak  bardzo  są  zapracowani  managerowie  firm, dlatego wystarczy,  że  poświęcisz  chwilę  na  to,  aby  się  z  nami  skontaktować,  a  my  zajmiemy  się  resztą.  Wspólnie  ustalimy  czego  od  nas oczekujesz  i  jakie   będą   koszty   takiego   przedsięwzięcia.   Niezależnie  od   tego  czy   prowadzisz   duże,  czy  małe  przedsiębiorstwo, z  pewnością  wspólnie  dojdziemy do  tego,  w jaki sposób możemy zaktywizować Twoich pracowników i jakie zabawy integracyjne najlepiej na nich wpłyną.