Gry scenariuszowe

Twoi pracownicy integrowali się już na quadach, paintballu czy kajakach? Nie wiesz jak ich zaskoczyć? Zaplanuj ich kolejne ruchy za pomocą specjalnego scenariusza!

Sprawdź jak współpracuje Twój zespół!

Gry  scenariuszowe  to  specjalnie   opracowane  historie   z  podziałem  na   role,  w  które  wcielisz  się  Ty,  a  także  Twoi  pracownicy. Najciekawszym elementem jest fakt, że nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak zaplanowany jest scenariusz i jak będzie przebiegała rozgrywka. Nie wiesz jak się za to zabrać? Spokojnie, tę historię napiszemy dla Ciebie…

 

Na  ułamek  sekundy  gasną  światła,  wszędzie  krew,  a  na  podłodze  leży szefowa działu księgowości. Kto ją zabił? Spokojnie, za chwilę z tłumu wyłoni się detektyw, który odnajdzie podejrzanych, którzy mieli motyw… Jak się obronią i kto rzeczywiście zabił? Odpowiedź na to pytanie można zdobyć jedynie wtedy, gdy wszyscy zawodnicy ze sobą współpracują. Oczywiście gry scenariuszowe to nie tylko kryminały.  Może  się  okazać,  że  szef  postanowił  zmienić  swoje  zainteresowania  i  z  firmy, która zajmuje się rekrutacją pracowników, postanowił zrobić poligon wojskowy. Jak dostosują się do nowych warunków jego podwładni? Komu uda się przejść wszystkie testy sprawnościowe? Niech nie zdziwią Was zwroty akcji, bo może okazać się, że nieudolni rekruci zostaną przebranżowieni na cyrkowych klaunów…  A  może  okaże  się,  że  musicie  odnaleźć  skarb ukryty przez średniowieczne bractwo – podobno spisali tajemną recepturę leku, który może uchronić ludzkość przed okrutną epidemią. Los całego świata jest w waszych rękach – czy uda się Wam go ocalić?

 

Te  i  wiele  innych  rodzajów  gier   scenariuszowych  mają   za   zadanie  zaangażować  wszystkich  członków  ekipy,   sprawdzenie  ich kreatywności, pomysłowości, ale przede wszystkim jest to świetna zabawa, podczas której będzie można sprawdzić kto ma dystans do siebie  i  potrafi  współpracować  z  grupą.  Kto  ma  cechy  lidera, a kto woli stać na uboczu? Często dopiero takie ekstremalne sytuacje pokazują  to,  czego na  co  dzień  nie  jest  się w stanie zauważyć. Niezależnie od tego czy Twój zespół pracuje ze sobą już od dawna, czy dopiero go budujesz, spróbuj skorzystać z naszych usług i sprawdź jak zachowa się podczas tak niestandardowych warunków.