Gry miejskie

Zwiedzanie miasta z przewodnikiem Cię nudzi? W takim razie spróbuj je odkryć wraz
z grą miejską. Może uda Ci się odnaleźć skarb?

Poczuj się jak detektyw!

Gry miejskie to niesamowite doświadczenie nowego, nieznanego miejsca. Koniec sztampowych wycieczek i zaliczania po kolei, ciągle tych  samych  zabytków,  a  na  końcu  czasu  wolnego  spędzonego  w  centrum handlowym. Teraz, nie tylko poznacie miasto od jego prawdziwej, historycznej strony, ale także zintegrujecie się z grupą.

 

Po  otrzymaniu  specjalnych  zadań  i  wstępu  do  stworzonej  przez  nas  historii, na specjalnej planszy, zawodnicy gry dzielą się na grupy i  starają  się  znaleźć  rozwiązanie  postawionej  przed  nimi  zagadki.  Przy okazji zwiedzają miasto, ale zamiast jedynie oglądać budynki, mogą  wykorzystać  ich  funkcjonalność,  ukryte  w  nich  wskazówki  i  skarby,  które  pomogą  odnaleźć  brakujący  fragment  układanki. Spokojnie!  Wskazówki  i  mapa   zamieszona  na  karcie  gry   nie  pozwolą  Ci  się  zgubić.  Za  to  przejdziesz  się  szlakiem,  którego  nie zaplanowałby żaden przewodnik.

 

Poczuj się jak postać powieści kryminalnej i wciel w detektywa, poszukującego złodzieja, który ukradł poznańskie koziołki, skorzystaj z rowerów miejskich, aby szybciej dostać się we wskazane miejsce, albo spróbuj odnaleźć się w skomplikowanym świecie komunikacji miejskiej. Wbrew pozorom takie doświadczenie sprawi, że poznasz otaczające Cię miasto od podszewki, poprawisz swoją orientację w terenie i zintegrujesz z ludźmi, którzy tworzą Twój zespół. To świetna zabawa nie tyko dla turystów, ale także dla pracowników firm, którzy dopiero budują swój zespół.

 

Pozwól nam zbudować niesamowitą planszę na terenie całego Poznania. Zorganizujemy dla Ciebie niesamowitą zabawę, która na długo pozostanie w Twojej pamięci! Żadnych ograniczeń, wszystkie zasady istnieją po to, żeby je łamać. Pokaż, że jesteś sprytny i potrafisz wygrać!  Zabawa  zawsze  odbywa  się  na  świeżym  powietrzu,  więc  masz  szansę  się  zrelaksować. A na końcu? Możesz zdobyć skarb! Czasami odnajdziesz prawdziwą skrytkę, czasem hasło, które może się przydać w przyszłości, ale niezależnie od tego jak skończy się gra miejska,   samo  to  doświadczenie   będzie  skarbem,   bo  nawet  jeśli  odwiedzisz   Poznań   po   kilku   latach,  to  okaże  się,   że  dzięki zorganizowanej przez nas grze, znasz to miasto jak własną kieszeń!